-- Hayattan, Sosyal Medya

TRT’de “Sosyal Medyada Yazılım Önemi ve Yeri” Eğitimi

Çocukluğumun kanalı TRT te eğitim verme şansını yakaladım geçen hafta.  TRT nin personeline sosyal medya ve kullanılabilirliği hakkında eğitim vererek yeni medya anlayışını da benimsemeye çalışması, televizyon kanallarına
önderlik yaptığı gibi yeni trendlerin uygulanmasında da bir örnek olma yolunda olduğunu gösterdi.

trt_egitim
Değerli eğitmenleri Ankara genel merkeze davet ederek, tüm kanallarındaki yetkili personeline, sosyal medya eğitimi veren TRT için bende sosyal medyada yazılımın önemi, uygulanması ve dikkat edilecek hususlarla lgili bir eğitim verdim. Başarılı geçtiğini düşündüğüm eğitimde, katılımcıların da ilgili olması ve etkileşimli geçmesi beni mutlu etti.

TRT Ankara genel müdürlüğü adeta müze gibi. Koridorlarında dolaşırken bile sizi çocukluğunuza götüren nostalji objeler görebiliyorsunuz. Bir zamanlar gözlerimi ayırmadan izlediğim susam sokağının minik kuşunu bile oralarda bir yerde görecekmişim hissiyatı içime doğmadı değil 🙂

trt_kamera

trt_nostalji

Bu eğitime katılmamda emeği geçen ve bana eşlik eden değerli hocamız Ercüment Büyükşener’e de huzurunuzda teşekkürü borç bilirim.

Büyük keyif aldığım bir eğitim süreciydi gerçekten inşallah yine buluşuruz, katılan ve dinleyen herkese çok teşekkür ederim.

Tekrar görüşmek üzere!

 

Yorumla

Yorum

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.